Mateloos Vocaal Collectief

Mateloos bestaat nu uit vijf enthousiaste en kleurrijke zangeressen: Stieneke Wolters, Anneke Zijlstra, Yvonne Vink, Jolande Lammers en Theorine Scholte.

Wij zingen een divers en meerstemmig repertoire; van lieve luisterliedjes tot scherpe kleinkunst en swingende uptempo nummers. We zijn goed in Nederlandstalige kleinkunst, maar zingen ook Engelse, Franse en Spaanse nummers. Soms zijn het bestaande arrangementen van Jetse Bremer of Tijs Krammer, soms laten we een nummer speciaal voor ons arrangeren.

We streven naar een aantal optredens per jaar, waarbij inmiddels Lokaal Vocaal, het Winterkorenfestival en ons eigen kroegconcert in (stamcafé) “De Stee” jaarlijks vast in de agenda staan.

We repeteren iedere donderdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in Leeuwarden en een keer per drie weken oefenen we met onze muzikale chefkok Marjan van der Zwaag om alles tot een mooi geheel te maken. De andere repetities bereiden we om de beurt voor (en kan je dus helemaal zelf bepalen wat we oefenen en zingen!).

Om zelf thuis lekker te (kunnen) oefenen werken wij met muziekbestanden en bladmuziek. Zo kan je goed je eigen partij instuderen en op de repetities vooral bezig zijn met het samen zingen en het samen klinken. Wij zijn ambitieus, willen de nummers graag mooi overbrengen, streven naar kwaliteit en kiezen voor een bijzondere presentatie.

Please follow and like us:
Pin Share